Działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii


Polacy chętnie zakładają swoje firmy za granicą, widzą w tym możliwość współpracy z wieloma kontrahentami, z pewnością w Wielkiej Brytanii Polacy zakładają spółki Limited.

Dzięki czemu mogą prowadzić przykładowo firmy usługowe, korzystają z tego kierowcy, firmy budowlane. Oczywiście warto pamiętać iż w Anglii panują inne przepisy podatkowe niż w naszym kraju, oczywiście możemy łatwo założyć własną działalność, jednak nie zawsze Polacy znają przepisy, dlatego też korzystają chętnie z biur księgowych które ułatwiają założenie własnej działalności.

Działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii

Zakres usług biur podatkowych w Wielkiej Brytanii

Biuro podatkowe w Anglii może obsługiwać różnego rodzaju firmy, Polacy często poszukują księgowych którzy mówią w języku polskim, dzięki temu łatwiej jest im zrozumieć zasady panujące na rynku brytyjskim. Z pewnością biuro może pomóc w załatwieniu wielu różnych formalności, pomóc wypełnić wnioski, złożyć je w odpowiednich urzędach. Będziemy mogli liczyć także na doradztwo ze strony biura księgowego, dzięki czemu cały proces założenia firmy, będzie przebiegał sprawnie. Dodatkowo biura księgowe mogą prowadzić także korespondencję z urzędami, z pewnością dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu, będziemy pewni iż wszystkie sprawy administracyjne, podatkowe, finansowe będą prowadzone w sposób prawidłowy.

Biuro podatkowe może także pomoc w przypadku zwrotu podatku z Anglii, może prowadzić różnego rodzaju rozliczenia podatku, dotyczące także zasiłków. Z pewnością pomoże także w założeniu konta bankowego, otrzymaniu wszystkich niezbędnych wpisów oraz numerów podatkowych. Z pewnością przedsiębiorcy będą chcieli skupić się na prowadzeniu firmy natomiast wiele spraw związanych z finansami zlecić firmie zewnętrznej, będzie to z pewnością duże ułatwienie, dodatkowo unikniemy błędów.

Jeżeli chcemy nawiązać współpracę z biurem rachunkowym w Londynie warto wejść na stronę, https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/ znajdziemy tam wszystkie informacja na temat świadczonych usług, będziemy mogli nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem księgowym które z pewnością zadba o wszystkie sprawy związane z firmą, podatkami, sprawami administracyjnymi, naliczaniem podatków oraz kwoty ubezpieczenia.