Dobra solidna rada na temat sprawności fizycznej, z której każdy może skorzystać


Czy uważasz, że fitness to sprawa dziewczyn? Pomyśl jeszcze raz.

Sprawność fizyczna może pomóc Ci uzyskać wspaniałe ciało, żyć dłużej i mieć dobre zdrowie. Poświęć kilka godzin tygodniowo na ćwiczenia. Te wskazówki pomogą Ci dowiedzieć się, jakie ćwiczenia możesz wykonywać, jakiego sprzętu potrzebujesz i wszystkiego, co musisz wiedzieć.Rozpoczynając nową rutynę fitness, ważne jest, aby się w nią wczuć. To da twojemu ciału czas na przyzwyczajenie się do tego i zmniejszy ryzyko zranienia się. Ponadto jest bardziej prawdopodobne, że będziesz trzymać się rutyny, jeśli zaczniesz od czegoś, co jest łatwo osiągalne. Kiedy przyzwyczaisz się do ćwiczenia, możesz zwiększyć intensywność i czas trwania.Jeśli chcesz zadbać o formę, kolejną rzeczą do rozważenia jest stopniowe zwiększanie trudności swojego schematu. Jeśli zwiększysz go zbyt szybko, stracisz motywację, a zbyt wolno, wyniki będą zbyt wolne. Na przykład, jeśli zwykłeś chodzić 30 minut dziennie z prędkością trzech mil na godzinę, zwiększ tę prędkość do trzydziestu minut lub zwiększ prędkość do trzech i pół mili na godzinę.Wybierz odpowiednie buty do swojego programu fitness. Odpowiedni but może mieć wpływ na to, jak daleko biegasz i jak stabilny jesteś podczas podnoszenia ciężarów. Upewnij się, że szukasz butów później w ciągu dnia, kiedy jedzenie się rozszerzy. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na poruszanie palcami i że jest pół cala dodatkowej przestrzeni na duży palec u nogi.Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć, trenuj, a następnie wypij pół litra koktajlu proteinowego lub mleka. Dobra solidna rada na temat sprawności fizycznej, z której każdy może skorzystać

Według nowego badania, początkujący, którzy stosowali trzy zestawy po sześć ćwiczeń i wypijali pół litra białka bezpośrednio po treningu do niepowodzenia, zyskali 5 funtów mięśni w ciągu zaledwie 8 tygodni.Zaplanowanie ćwiczeń we wczesnych godzinach porannych może zapewnić dodatkowe korzyści fitness, wykraczające poza bezpośrednią wartość ćwiczeń.

Kiedy wykonasz ćwiczenia jako pierwsze, będziesz odczuwać zwiększony poziom energii przez resztę dnia. Otrzymasz również potężny impuls psychologiczny, który wynika z wiedzy, że już osiągnąłeś cele fitness na dany dzień.Upewnij się, że ćwiczysz wszystkie grupy mięśni jedna po drugiej w twoich ramionach, aby uzyskać lepsze wyniki. Wypróbuj kolejno różne grupy podczas swoich treningów. Na przykład, ćwicz bicepsy, a następnie od razu ćwicz triceps. Spowoduje to, że jeden zestaw mięśni będzie odpoczywał podczas pracy drugiego i nie będziesz potrzebował długich przerw między seriami.Chodzenie: Robimy to codziennie, ale jest duża szansa, że ​​moglibyśmy robić to o wiele więcej. Nawet niewielkie zmiany w dziennej liczbie kroków mogą przyczynić się do utraty wagi. Spróbuj zaparkować na końcu parkingu, schodami zamiast windą lub po prostu pospaceruj po bloku.Świetną wskazówką fitness, która pomoże Ci wzmocnić nogi, jest rozpoczęcie wykonywania step up. Step upy są podobne do wypadów, ale wchodzisz na wyższą platformę. Możesz również trzymać hantle w każdej ręce, aby były jeszcze bardziej efektywne.Rozważ zalety i wady sprawności. Minusy: na początku zajmuje to trochę czasu i wymaga motywacji. Plusy: Możesz się dobrze bawić, zadbać o formę i żyć dłużej. Jeśli możesz poświęcić trochę czasu, zajęcia fitness są oczywiście najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić.