Jak generować wysokiej jakości leady w marketingu mobilnym?


Dlaczego nie masz mobilnej wersji swojej witryny? Poświęciłeś tyle czasu i pieniędzy na zbudowanie świetnej witryny, ale uniemożliwiasz dużej liczbie osób dostęp do niej.

Aby uzyskać więcej wspaniałych wskazówek związanych z marketingiem mobilnym, takich jak ta, czytaj dalej, a będziesz wdzięczny, że to zrobiłeś.Nie da się prowadzić marketingu sieciowego bez telefonu komórkowego. Twoja sieć i potencjalni użytkownicy muszą czuć, że jesteś dostępny w normalnych godzinach pracy, a telefon komórkowy zapewni Ci elastyczność w wychodzeniu i spotykaniu się z ludźmi bez utraty ani jednego połączenia. Smartfon pozwoli Ci również odbierać pocztę w podróży.Świetną wskazówką w zakresie marketingu mobilnego jest poproszenie klientów o udostępnienie swoich filmów. Klienci używają swoich telefonów komórkowych do rejestrowania prawdziwych wydarzeń, które mają miejsce w życiu codziennym. To świetna okazja, aby zbudować społeczność i pomóc zaangażować klientów, angażując ich w działania marketingowe poprzez przesyłanie własnych filmów.Upewnij się, że Twoi klienci wiedzą, że ich firma jest doceniana. Daj im specjalne oferty, rabaty oparte na charakterystycznych celach, a nawet proste podziękowanie. Muszą wiedzieć, że cenisz ich firmę lub mogą przekazać ją komuś, kto zrobi ten dodatkowy krok.Zawsze staraj się, aby wiadomości mobilne były zwięzłe. Ludzie w ruchu potrzebują wiadomości, które szybko i zdecydowanie przejdą do rzeczy. Jak generować wysokiej jakości leady w marketingu mobilnym?

Telefony komórkowe mają również stosunkowo małe ekrany, dlatego ważne jest, aby dostosować wiadomości tak, aby odzwierciedlały ten ograniczający czynnik.

Postępując zgodnie z tą wskazówką, będziesz w stanie dotrzeć do większej liczby osób z bardziej efektywnym przekazem.Nie wysyłaj nieuzasadnionych ilości wiadomości tekstowych na telefony osobiste. Telefony komórkowe są bardzo osobiste i wiele osób nie docenia przytłaczania wiadomościami marketingowymi. Staraj się ograniczać liczbę wiadomości do jak najmniejszej, aby utrzymać wysoki poziom zadowolenia z klienta.Świetnym sposobem, aby zobaczyć, jak można połączyć marketing mobilny z mediami społecznościowymi, jest zwrócenie uwagi na innych ludzi, którzy robią to samo. Pozwoli ci to zobaczyć, jak wszystko jest robione poprawnie. Nie będziesz chciał kopiować ich formuły dosłownie, ale pomoże to trochę naśladować ich styl.Utrzymuj marketing mobilny w normalnych godzinach pracy, w przeciwnym razie Twoi klienci pomyślą, że otrzymują spam. Klienci marketingowi w niedogodnych momentach spowodują, że usuną wiadomość i zignorują przyszłe wiadomości e-mail. O ile nie jest to konieczne dla określonej grupy docelowej, wysyłaj e-maile w normalnych godzinach pracy.Spraw, aby anulowanie subskrypcji reklamy mobilnej było proste i łatwe, aby poprawić swój wizerunek wśród klientów. Ułatwienie rezygnacji z subskrypcji może być trudne, ale odbiorcy będą postrzegać Cię jako rozsądnego i godnego kupca, któremu mogą zaufać. Szanse są bardzo duże, że każdy, kto zrezygnuje z subskrypcji, i tak nigdy nie kupi, więc oszczędzasz sobie też bezsensownej promocji!Pamiętaj, że marketing mobilny ma na celu zatrzymanie Twoich obecnych klientów, a nie pozyskiwanie nowych. Obecni klienci znają Twój produkt i są znacznie bardziej otwarci na otrzymywanie od Ciebie tekstów i ufają Twojej witrynie. Nowi klienci prawdopodobnie znajdą Cię na zwykłym komputerze, ale zapisanie się na SMS-y nie zajmie im dużo czasu.Podsumowując, dowiedziałeś się, że w marketingu mobilnym może być o wiele więcej, niż Ci się wydawało. Ten artykuł został napisany z myślą o Tobie, więc najlepiej, jeśli w tym momencie powinieneś mieć całkiem solidne tło. Poświęć trochę czasu na ponowne przeczytanie artykułu i przyswojenie wszelkich informacji i wykorzystaj je tak szybko, jak to możliwe.