Endermologia to skuteczny zabieg redukujący cellulit


Kobiety niestrudzenie dążą do poprawy swojej urody, sylwetki i atrakcyjności.

Aby uzyskać jak najlepszy wygląd ciała, wiele kobiet próbuje nowych diet, wykonuje ćwiczenia fizyczne, a także odwiedza regularnie gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej. Jednym z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w wielu salonach służących do modelowania sylwetki, redukcji niedoskonałości skóry i cellulitu jest inaczej lipomasaż endermologiczny. Jest to innowacyjna metoda masażu wałkiem próżniowym, będąca nieinwazyjną i bezpieczną alternatywą dla liposukcji. Równowaga między odkładaniem się tkanki tłuszczowej a jej spalaniem jest naturalnym procesem. Z biegiem czasu, pomimo zdrowego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej, zaczynają dominować procesy odkładania się tłuszczu. W rezultacie na ciele pojawia się niechciana dodatkowa tkanka tłuszczowa. Endermologia to nowoczesna technologia, która pozwala pozbyć się złogów tłuszczu, których nie można wyeliminować przy pomocy diety, ćwiczeń fizycznych i innych metod. Ponadto zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a kosmetolog wykorzystuje profesjonalny aparat masujący tkankę w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Maszyny do lipomasażu mechanicznie oddziałują na skórę i jej warstwę podskórną obracając na niej wałki, podczas gdy podciśnienie oddziałuje na masowaną część ciała. Pierwotnie metoda ta została z powodzeniem zastosowana w leczeniu blizn po oparzeniach i rozstępów.

Później terapię tę zaczęto stosować na różne części ciała w celu redukcji cellulitu, poprawy kolorytu i jędrności skóry oraz szczupłej wymodelowania sylwetki.

Dzięki swojej skuteczności techniki lipomasażu stały się obecnie bardzo popularne i pożądane przez klientki gabinetów kosmetycznych. Znajdź skuteczne zabiegi na cellulit na Moment.pl i pozbądź się pomarańczowej skórki na dobre. Urządzenie do tego zabiegu pozwala kompleksowo oddziaływać na tkanki miękkie za pomocą samobieżnych rolek. Rolki są instalowane w specjalnej rękojeści i mogą obracać się w różnych kierunkach. Pomiędzy nimi znajduje się komora próżniowa, która lekko unosi i ugniata skórę.