Konfiguracja serwerów proxy?


Wszyscy korzystamy z serwerów proxy, bo inaczej Internet nie chciałby działać należycie. Nam zależy na tym żeby strony szybko się wgrywały i żeby całe połączenie było dla nas bardzo bezpieczne. W ten sposób dojdziemy do tego, co dla nas najkorzystniejsze i trzeba o tym pamiętać.

Połączenie poprzez serwer proxy można w każdej chwili zmienić. Większość z nas ma ustawienia automatyczne, które oferowane są przez danego dostawcę, ale to można zmienić, bo nie zawsze nam ten serwer proxy odpowiada. Przede wszystkim można nas poprzez ten automatycznie ustawiony łatwiej namierzyć. Nie jest to bezpieczne, dlatego osoby trzecie mogą widzieć, co robimy, ale też skąd dokładnie nadajemy, a my chcemy być anonimowi. Trzeba, zatem wejść sobie w ustawienia serwera proxy. W każdej przeglądarce internetowej jest to możliwe do wykonania. Wchodzimy w ustawienia sieci LAN i mamy tam możliwość ręcznego ustawienia takiego adresu, jaki akurat kupiliśmy. Można oczywiście korzystać z serwerów proxy darmowych, ale opinie na ich temat są bardzo różne. Nie ma się, co za darmo spodziewać super oferty. Zanim cokolwiek będziemy ustawiać trzeba sprawdzać czy to jest dla nas i naszych danych bezpieczne. Jeśli tak to wybieramy właśnie taki serwer proxy. Szybkość działania oraz bezpieczeństwo są dla nas bardzo, ale to bardzo ważne.


Ustawienia i działanie proxy na komputerze

Z ustawieniami poradzimy sobie w dwie minuty. Jeśli będziemy robić to kolejny raz to jeszcze szybciej. Nie bójmy się kombinować, bo w razie, czego zawsze można wrócić do ustawień sprzed naszych działań. To bezpieczne i pewne rozwiązanie, dlatego można przekonać się jak działa taki nowy serwer proxy i czy spełnia nasze wymagania. Musimy też dowiedzieć się serwery proxy gdzie kupić, aby spełniały wszystkie nasze oczekiwania. To bardzo ważne i nie można o tym zapominać. Lepszym rozwiązaniem jest korzystać z płatnych serwerów proxy, mimo że trzeba za nie zapłacić to ta cena jest naprawdę bardzo niska, dlatego taka oferta powinna nas zainteresować.