Zakupy samochodów: jak je wykorzystać?


Czy kupowałeś wcześniej samochód i nienawidziłeś go? Być może potrzebujesz odpowiedniej porady, która pomoże Ci poruszać się po procesie.

Ten artykuł zapewni Ci świetny początek.Zrób trochę przeglądania online przed wizytą w salonie samochodowym. Powinieneś być pewien, czego chcesz, zanim pójdziesz na parking. W Internecie można znaleźć informacje, które mogą nie być oferowane przez dealera, takie jak recenzje obecnych właścicieli samochodów, oceny bezpieczeństwa i porównania podobnych modeli różnych producentów.Zapytaj o radę i rekomendacje od innych. Czy są zadowoleni ze swoich samochodów? Jak dobrze powiedzieliby, że samochód zachował swoją wartość? Czy słyszą wspaniałe rzeczy o różnych samochodach? Zawsze szukaj informacji przed udaniem się do dealera.Zakup nowego samochodu może wydawać się skomplikowany, jeśli chodzi o ceny. Zabierz ze sobą iPada lub telefon do sprzedawcy. Możesz przeszukać Internet i znaleźć kalkulatory płatności za samochód, które dadzą Ci znać, jaka będzie Twoja płatność, bez konieczności polegania na dealerze.Poproś znajomego lub członka rodziny, który sprzedaje samochody, aby towarzyszył Ci w poszukiwaniu nowego samochodu. Sprzedawcy samochodów mogą być bardzo agresywni, ale jeśli wiedzą, że jesteś z innym sprzedawcą, łatwiej będzie Ci uzyskać interes, na który chcesz i na który zasługujesz.Udając się do salonu samochodowego, przygotuj się na pojawienie się swojej strony przetargowej. Chociaż jest wielu dealerów, którym zależy na Twoim najlepszym interesie, większość po prostu chce wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy. Dlatego musisz być surowy i nigdy nie zawierać umowy, z którą czujesz się niekomfortowo.Jeśli kupujesz nowy samochód, możesz zostawić dzieci w domu. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Mogą dobrze się bawić jadąc na jazdę próbną lub dwie, ale zwykle będą się nudzić.

Utrudni to skupienie się na zadaniu i może skończyć się kosztami.Unikaj rozpraszania się podczas zakupów na parkingu samochodowym. Przy tak dużej liczbie dostępnych pojazdów, wszystkie twoje badania i planowanie nie są trudne. Pamiętaj, że zanim postawisz stopę na parceli, powinieneś mieć jasny obraz pojazdu, który chcesz, i nie pozwól, aby sprzedawca pokierował Cię od celu.Przed wyjazdem na zakupy samochodowe wyczyść wszystkie rzeczy osobiste z samochodu. Wykonanie tej jednej rzeczy pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu w salonie. Zapewni to również, że nie zostawisz ważnych dokumentów, takich jak dokumenty ubezpieczeniowe. Nie ma nic gorszego niż powrót do domu i uświadomienie sobie, że zostawiłeś coś w samochodzie, który właśnie wymieniłeś.Sprawdź używane samochody online. Nie musisz iść do salonu. Zamiast tego spójrz na eBay, Craigslist i lokalne ogłoszenia. Korzystając z tych witryn, możesz znaleźć najniższą cenę, jednocześnie chroniąc się przed agresywnymi sprzedawcami.Zaproponuj zakup samochodu na miejscu, jeśli dealer spełni Twoje wymagania cenowe. Zaoferuj rozsądną cenę, zwykle na poziomie faktury lub nieco powyżej. Przyjdź uzbrojony w informacje o tym, jak doszedłeś do tej ceny i poproś o pisemne zobowiązanie, że się na to zgadzają.Skorzystaj ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś, jeśli planujesz kupić samochód. Jeśli skorzystasz z tych wskazówek, kupowanie samochodu może być naprawdę zabawne. Po prostu wydrukuj to i zabierz ze sobą, abyś był na bieżąco.