CZY PROMIENNIKI PODCZERWIENI NADAJĄ SIĘ DO OGRZEWANIA HAL PRACOWNICZYCH?


Hale pracownicze, zakłady pracy bardzo często kojarzą się z ogromną powierzchnią i kubaturą. Takie obiekty bardzo trudno jest ogrzać niskim nakładem finansowym oraz przy zaoszczędzeniu czasu. Warto więc sięgnąć po promiennik IR, który może przenieść całą Twoją wiedzę na temat ogrzewania, na zupełnie inny poziom.

ELEKTRYCZNE PROMIENNIKI DOGRZEJĄ KONKRETNE STANOWISKA LUB CAŁĄ POWIERZCHNIĘ ROBOCZĄ

Promienniki podczerwieni to urządzenia, które z pewnością sprawdzą się jako dogrzewanie hali. Można z ich pomocą stworzyć cały system, który zapewni komfort cieplny pracownikom. Promienniki wytwarzają ciepło, które odczuwalne jest natychmiast. Nie ma więc potrzeby uruchamiania ich na długo przed rozpoczęciem pracy. Co więcej, klient ma możliwość wybrania reflektorów mobilnych lub stacjonarnych.

Mobilny promiennik IR to reflektor, który może zostać ustawiony w dowolnym miejscu i może być przesuwany w razie potrzeby. To rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy jeden pracownik wykonuje wiele zadań, w różnych częściach hali.

Stacjonarne elektryczne promienniki cenione są przede wszystkim przez duże zakłady, które chcą postawić na ogrzewanie całej powierzchni roboczej.

PROFESJONALNY PROJEKT

Aby stworzyć sieć ogrzewania, która będzie spełniała wszystkie Twoje wymogi, warto jest skonsultować się z ekspertami. Najlepsi są ci, z firmy Irsystem. Nie tylko wyjaśnią Ci na czym polega tego typu ogrzewanie. Przyjadą do Ciebie i dokonają niezbędnych pomiarów, aby lepiej poznać specyfikę obiektu, w którym mają zostać zainstalowane promienniki podczerwieni. Później wykonają projekt, na którym rozmieszczą wszystkie potrzebne reflektory, uwzględniając ich typ oraz moc. Jeśli zaakceptujesz projekt, zespół przystępuje do montażu. Tak naprawdę w kilka lub kilkanaście dni, możesz zyskać ekonomiczny i ekologiczny sposób ogrzewania swojej hali.