Płytki gresowe o wyglądzie drewna mają wiele ciekawych zalet


Dzięki postępowi technologicznemu, współczesne płytki drewnopodobne wyglądają i przypominają w dotyku prawdziwe drewno.

Dużą zaletą płytek gresowych drewnopodobnych jest to, że są wodoodporne, trwałe, odporne na plamy i zarysowania, nie wypaczają się jak drewno i nie blakną wystawione na promieniowanie UV. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, płytki gresowe o wyglądzie drewna nie wypaczają się ani nie odpryskują i nigdy nie będą musiały być usuwane, szlifowane, ponownie barwione czy uszczelniane.

Płytki gresowe o wyglądzie drewna mają wiele ciekawych zalet

Gdzie możemy zastosować płytki drewnopodobne My Way Woodskin

Koszt płytki drewnopodobnej zależy od jej rodzaju i stylu. Ceramika jest bardziej porowata i zazwyczaj kosztuje nieco mniej niż wysokiej jakości gres. Płytki z fakturą słojów, teksturą lub zaawansowanym drukowaniem mogą kosztować nieco więcej, ale do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Płytki drewnopodobne podłogowe i ścienne są dostępne w kilku różnych kolorach i stylach i zazwyczaj mają kształt i rozmiar deski. Jednak dostępnych jest więcej opcji płytek drewnopodobnych z kolekcji Woodskin, takich jak mozaiki przypominające drewno, heksagony i płytki prostokątne na ściany z interesującą strukturą.

Płytka gresowa to materiał wykończeniowy na podłogi o najdłuższej żywotności. Płytka drewnopodobna Woodskin jest znacznie trwalsza niż prawdziwe drewno czy panele, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub wyższym poziomie wilgoci. Wiele dostępnych w sprzedaży płytek gresowych drewnopodobnych ma rektyfikowane krawędzie, co oznacza, że ich krawędzie są bardzo proste, zapewniając idealne dopasowanie. Precyzyjne krawędzie płytek oznaczają, że zastosowana fuga może być mniejsza, zatem powierzchnia pokryta płytkami wygląda spójnie i elegancko.

Szeroką ofertę dekoracyjnych pytek Woodskin znajdziesz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/WOODSKIN/6443. Płytka porcelanowa jest jednym z najmniej porowatych dostępnych materiałów podłogowych. Nadaje się do kuchni, przedpokojów, podłóg łazienkowych i pryszniców. Dodatkowo płytki mrozoodporne są produktami specjalnie zaprojektowanymi, aby wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, możemy zatem płytki drewnopodobne zastosować również na balkon, taras, schody, do wyłożenia podłogi w altanie ogrodowej, przy basenach i innych miejscach na świeżym powietrzu.