Menedżer Allegro. Dlaczego warto go mieć?


Działasz w e-commerce i masz konto na Allegro? Świetnie! Ale na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że samo posiadanie konta sprzedażowego na platformie aukcyjnej to za mało, szczególnie jeśli myślisz o rozwoju swojego biznesu online. Satysfakcjonujące zyski przyniesie jednie efektywny sposób zarzadzania narzędziem, które masz do dyspozycji. Jak więc to osiągnąć? Sięgnij po menedżer Allegro.

Balans między życiem rodziną, realizacją swoich pasji a prowadzonym biznesem jest bardzo ważny. Dlaczego? Bo to sprawia, że to, co robimy ma sens, daje nam radość oraz zapewnia byt na wysokim poziomie zarówno nam, jak i naszym bliskim. Taką równowagę można osiągnąć także, gdy działamy w branży e-commerce.

Jak? Wystarczy sięgnąć po także narzędzie, jak menedżer Allegro Apilo (daw.ErpBox). Dzięki nim, obsługując swoje konto sprzedażowe na jednym z najbardziej znanych serwisów aukcyjnych, możesz zaoszczędzić sporo czasu. Dlaczego? Apilo tworząc to rozwiązanie dla wsparcia procesów sprzedażowych na Allegro stawiał głownie na automatyzację zarządzania e-sprzedażą. Co więcej, narzędzie daje także możliwość personalizacji funkcji oprogramowania, o czym więcej przeczytasz tutaj: https://apilo.com/pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/

Jakie są jeszcze zalety menadżera, który wspiera działania na Allegro? 

  1. Dzięki temu narzędziu można automatycznie wypełniać pola z danymi, które powtarzają się przy każdym zamówieni.
  2. Można do aukcji dodawać piękne zdjęcia, które prezentują przedmiot, który oferowany jest do sprzedaży.
  3. Menadżer daje także możliwość samodzielnego wykonywania szablonów aukcji, dzięki temu możesz stworzyć coś, co pasuje do stylu i charakteru twojej marki.
  4. Z narzędziem od Apilo można także wystawiać i edytować aukcję z nowym opisem, a także filtrować takie wartości, jak: ceny, ilość czy aukcje. 
  5. Można także znaleźć aukcję po wpisanej frazie w opisie.

Podsumowanie

Jeśli chcesz sprzedawać na Allegro z efektami, które cię zadowolą, a do tego mieć więcej czasu dla siebie i dla rodziny, warto korzystać z menedżera od Apilo, który ułatwia i przyspiesza zarządzanie sprzedażą. Co więcej, narzędzie to umożliwia także zarządzanie ofertami, zgodnie z nowymi wymaganiami REST API, co istotne w przypadku przejścia z WebApi. Rozwiązanie to poleca się także przedsiębiorcom, którzy chcą zwiększyć ilość kanałów sprzedaży (im ich więcej, tym większa szansa dotarcia do klientów i większy zarobek).

Co więcej, oprogramowanie od Apilo jest stale aktualizowane, a więc zawsze odpowiada na zmiany, które wprowadza serwis Allegro, a także łatwe w obsłudze. Aby mieć menedżera nie potrzebujesz ani specjalistycznych szkoleń, ani kogoś, kto będzie go obsługiwał.