Tapety na pulpit laptopa


Na pulpicie komputera warto mieć ciekawą tapetę, na którą będziemy mogli spojrzeć zawsze, kiedy będziemy wyszukiwać kolejne pliki czy programy zainstalowane na naszym urządzeniu.

Jedni ustawiają tapetę raz na jakiś czas, z kolei inni zmieniają je bardzo często, bo obrazy im się nudzą. Tapetę bardzo łatwo jest zmienić, więc kiedy nam się znudzi, możemy mieć nową. Wystarczy kilka kliknięć, żeby odnaleźć na komputerze tapetę, która w danej chwili najbardziej nam odpowiada i ustawić ją na pulpicie. Tego typu operacja trwa dosłownie chwilę. Tapetę można zmieniać nawet codziennie, ale zwykle większość osób po prostu nie ma na to czasu, więc wymienia tapety zdecydowanie rzadziej. W sieci można znaleźć dla siebie tapety na pulpit w wielu różnych stylach. Dostępne są też różne rozdzielczości, zwykle całkowicie za darmo i bez potrzeby logowania w serwisach, ale czasami warto mieć w nich swoje konta.
Tapety na pulpit laptopa

Tapety na pulpit – jak zmieniać?

Zmiana tapety jest bardzo prosta. Kiedy już pobierzemy konkretny tapetę na dysk swojego komputera, trzeba ją odszukać i kliknąć prawym przyciskiem myszy na ten plik, a następnie wybrać opcję ustaw jako tapetę. W momencie wykonania tej operacji tapeta na naszym komputerze zostanie zmieniona. Jeśli zechcemy zmienić tapetę ponownie, musimy powtórzyć tę czynność jeszcze raz. Zmiana tapety jest bardzo szybka. Można to zrobić w dwie sekundy. Oczywiście trzeba pamiętać, że warto sobie skonstruować na komputerze specjalny folder, w którym będziemy przechowywać wszystkie dostępne tapety. Możemy sobie też przygotować różne wersje tematyczne tapet i podzielić je na przykład na te w tematyce zwierząt, roślin czy innych, a tym samym jeszcze łatwiej znajdować konkretne tapety, które nas interesują. W znalezieniu właściwych tapet pomoże nam strona www.imperiumtapet.com, na której można znaleźć wiele ciekawych tapet w różnej tematyce i pobrać sobie te, które najbardziej nam się podobają.